Telpu noma bērnu ballītem

Rūpējoties par mūsu viesu drošību un veselību mums ir ievestas šādas kārtības izmaiņas:

  • Pēc katras ballītes tiek veikta padziļināta tīrīšana ar dezinfekciju.

  • Parasto trauku komplekti ir aizvietoti ar vienreizējiem traukiem, kuri ir iekļauti cenā.

  • Visu COVID-19 ierobežojumu ievērošana ir pašu viesu atbildībā.

Piedāvājam telpas jūsu bērnu ballītem un ne tikai, cenā iekļauti: jaunas, gaišas, mūsdienīgi aprīkotas telpas 130m2, liels spēļu laukums (ar bumbu baseinu, šūpolēm, alpīnisma sienu, slīdkalniņu un citu.), plaša ēdamistaba ar galdiem gan lieliem gan maziem, telpa aktivitātēm un animācijai, magnētiskais dēlis ar magnētisko konstruktoru, Lego stūritis, neparasta krītiņu tafele-žogs, bēbīšu stūrītis, ar baloniem noformētā foto zona ar vairākiem varoņu kostīmiem, kā arī tēja, kafija, ūdens “Venden”, ērta stavvieta un daudz kas cits.  Mūsu cenas par 3 stundu telpu īri ir:

Vasaras akcijas  cenas

            120 (140) Eur/3 st. darba dienu vakaros

            150 (180) Eur/3 st. brīvdienās/svētku dienās un piektdienu                                                                vakaros

Rezervējiet laicīgi - jo tuvāk izvēlētām datumam, jo grūtāk ir atrast brīvo laiku svinībām.

Pieejami sekojošie rezervāciju laiki: 

no 10.00 līdz 13.00

no 14.00 līdz 17.00

no 18.00 līdz 21.00

Pār konkrēta laika pieejamību  jūsu izvēlētā datumā, kā arī informāciju par telpu dekorēšanu, animatoriem, seju apgleznošanu, ēdienu piegādi un citiem pakalpojumiem,  lūdzu, zvaniet vai rakstiet un mēs būsim priecīgi visu jums izstāstīt un kopīgi sarīkot burvīgu bērnu ballīti. 

Animācija

Par mūsu animatoriem varam droši teikt, ka tie ir vieni no labākiem Rīgā, un padarīs jūsu svētkus par neaizmirstamiem. Ar mūsu animāciju jūs varat iepazīsties sadaļā – Animācija. Bet visu papildus informāciju jūs varat saņemt sazinoties ar mums pa telefonu, whatsappu vai epastu.   

Ielugumi jūsu ballītei

Jūs varat lejuplādēt un aizpildīt  viesu ielūgumus jūsu ballītei Happy Hippo stilā:

ielugums.png
ielugumsru.png

Vai, gadījumā, ja jūs gribat kaut ko patiešām īpašo, mēs varam jums piedāvāt uztaisīt ielūgumu jūsu izvēlētā stilā, maketa cena ir 15 Eur, šeit ir daži piemēri, kā tas var izskatīties:

Priglas_png.png
Arsenij_8_invitation.jpg